השאלון The Questionnaire

כתיבה ועריכה: סיני גז By Sinai Gez

כתבו עליי

hasheelon-yediot21-12-08-r

עלו ברשת: הנבחרים של 2008: מאגר מרתק של תשובות שנונות ומרגשות לשאלון זהה ואישי מאוד, שסיפקו אמנים, בלוגרים מובילים, אנשי תקשורת או מפורסמים אחרים. את האתר הפרטי הזה מפעיל סיני גז, שמוסיף לו מרואיינים חדשים מדי שבוע.

"אחד האתרים המעניינים שיש כיום ברשת"

"אחד האתרים המעניינים שיש כיום ברשת"מתוך "מומלץ ברשת", דה מרקר: גלעד כהנא מהג'ירפות יזריע קרנפים בעתיד, סיון שביט מובכת משתיקות, יובל דרור היה אוסר בחוק על שידור של תוכניות ריאליטי בטלוויזיה והדרה לוין-ארדי היתה רוצה לשמוע את מחשבותיהם של עורכי הפלייליסט בגלגל"צ. ארבעתם מצטרפים לעוד כמה עשרות נשים וגברים, מוכרים יותר ופחות (שחקנים, זמרים, בלוגרים, עיתונאים), שענו על שאלון קבוע של סיני גז, איש תקשורת וחינוך שמפעיל את אחד האתרים המעניינים שיש כיום ברשת. השאלון קבוע – התשובות מגוונות, לעתים מתחכמות ותמיד מרתקות.

"מיהו מפורסם"

"מיהו מפורסם" ידיעה על "השאלון" במדור גלריה , הארץ: לסיני גז יש תשובה אקלקטית מאוד לשאלה מיהו מפורסם. על פי הבלוג שלו, "השאלון", מסתופפים תחת המושג הזה עיתונאים, מוסיקאים, דווקא לא מן הסוג שבנות צורחות להם מתחת לחלון, ובעיקר הרבה בלוגרים ישראלים (http://hasheelon.blogspot.com/). לכל אחד מהם גז שולח אותו שאלון, והתשובות המתקבלות מבליטות לא פעם בעיקר את הקושי להישאר יצירתיים, מתוחכמים וייחודיים במענה לשאלות כוללניות, כמעט בנאליות, שמנסות להקיף את כל מה שגרם להם להיות הם.
חלי גולדנברג, גדי שמשון, דרור פויר, יגאל סרנה, רועי צ'יקי ארד, טל גורדון, גיא חג'ג' ושרון מולדאבי הם רק כמה מהאנשים שנאבקו עם שאלות כמו מהו האירוע התרבותי שהשפיע עליך יותר מכל, אם יכולת לשוטט בזמן – באיזו תקופה היית רוצה לבקר, מה מביך אותך ואיך היית רוצה לשפר את העולם.

"מלכי ביצת הבלוגוספירה הישראלית"

"מלכי ביצת הבלוגוספירה הישראלית" – איזכור לאתר: בבלוג "השאלון" (http://hasheelon.com) קיבץ סיני גז חלק ניכר מאותם בלוגרים מובילים: קינן, דרור ומור, וגם בעז כהן (לונדון קולינג), גדי שמשון (ערס פואטי), חלי גולדנברג , גיא חג'ג' (עונג שבת), דבורית שרגל (ולווט אנדרגראונד), יאיר רוה (סינמסקופ), ריקי כהן (קורות האם האובדת) ואחרים.

2009-10-16_031124

בכל מה שנוגע לראיונות, נדיר למצא בלוג שרמתו ותכניו מעניינים דיים כדי באמת להתחרות במה שהעיתונות המסורתית מציעה. "השאלון" הוא התשובה. סיני גז חיבר ראיון עם שאלות קבועות, שמשיבה לו סדרה ארוכה ומגוונת של מרואיינים (איה כורם, אורי ברוכין, דורון שפר, אסף הראל, יגאל סרנה ועוד).  מתוך "כלכליסט"

Be Sociable, Share!
כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים (3 הצבעות, ממוצע: 5.00 מתוך 5)
Loading...

הוספת תגובה