השאלון The Questionnaire

כתיבה ועריכה: סיני גז By Sinai Gez

קסאמים נורים מדי יום לעבר ישראל. איך תפעל ?

קסאמים נורים מדי יום לעבר ישראל. איך תפעל ?

*קח בחשבון: תגובה צבאית מסיבית עלולה להוביל לפגיעה בפלסטינים חפים מפשע, גינויים וסנקציות מצד מדינות בעולם (ביניהן ארצות הברית) והפגנות קשות של אירגוני שמאל ופלסטינים. אי תגובה צבאית עלולה לגרום להמשך הירי אל ישובים ישראלים ופגיעה בישראלים חפים מפשע, לחץ מצד גורמים פוליטים בימין וזעם בקרב תושבים בדרום. האם תבחר באופציה הצבאית, המדינית, הפוליטית ואולי יש לך דרך אחרת טובה יותר ? אתה ראש הממשלה, קח החלטה.


 


Be Sociable, Share!
כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים (1 הצבעות, ממוצע: 5.00 מתוך 5)
Loading...

5 תגובות »

 1. תגובה צבאית מסיבית תביא לפגיעה בפלסטינים חפים מפשע,נכון אבל גם תושבי שדרות ואשקלון חפים מפשע ואת זה חייבים להבין גם השמאלנים למיניהם ומה שלא נכניס להם דרך הראש נכניס להם דרך הרגליים,הפגנות מצד גורמים ישראלים שונים יש לפזר בכח ואם לא בכח אז ביותר כח,ולא משנה מהי דתם של המפגינים,להבליג אי אפשר יותר ועדיף אלפיים פלסטינים מתים על ישראלי אחד פצוע קל,שיבכו מיליון אמהות ערביות ולא אמא יהודיה אחת,והעולם יכול לקפוץ כמה שהוא רוצה.בן גוריון אמר בזמנו"לא חשוב מה יגידו הגויים חשוב מה יעשו היהודים".

  תגובה

  השאלון Reply:

  עזוב, אל תלך סחור-סחור. אתה ראש הממשלה מה אתה עושה עכשיו ? מה ההוראות שאתה נותן לרמטכ"ל ? לשר הביטחון שלך ? לתושבי הדרום ?

  תגובה

 2. חפים מפשע שהצביעו עבור "חמאס" בבחירות האחרונות

  תגובה

  השאלון Reply:

  אהלן פלוני, אני מפנה אלייך את השאלה שהפנתי לדב , אתה ראש הממשלה מה אתה עושה עכשיו ? מה ההוראות שאתה נותן לרמטכ"ל ? לשר הביטחון שלך ? לתושבי הדרום ?

  תגובה

 3. אני מאמין בשיטה של יו"ר מפלגת קדימה, אריאל שרון. להתחיל לנסוע עם טרקטורים וליישר את השטח עד שהם מודיעים שהם מאוד מעונינים לזנוח את כלי הנשק ולהתחיל לדבר.
  התגובה מהם תגיע הרבה לפני הגינויים בכלי התקשורת העולמיים.

  תגובה

הוספת תגובה