השאלון The Questionnaire

כתיבה ועריכה: סיני גז By Sinai Gez

"האם אתה מרוצה מהחיים שלך עכשיו ? לא"

"האם אתה מרוצה מהחיים שלך עכשיו ? לא"

"האם אתה מרוצה מהחיים שלך עכשיו ? לא"

אני אתחיל דווקא מסוף השאלון עם בועז רימר, העורך הראשי של במה חדשה ואיש-אינטרנט רב זכויות, כיוון שהתשובה האחרונה שלו מאירה את כל התשובות שלו באור קצת אחר. רימר מנסח לעצמו שאלה: "האם אתה מרוצה מהחיים שלך עכשיו?" ועונה בפשטות, נחרצת ודוקרת כמעט, "לא".

התשובה הזו מפתיעה כיוון שרימר משדר בתשובותיו דווקא תחושת הנאה כללית מהחיים תוך כדי שהוא "מעצב בחורות בסקונד לייף וטוחן את האקסבוקס 360." מה גם שאנרגיות חיוביות מדליקות אותו וצלילי הנאה לא רצוניים הם הצליל האהוב עליו. בתשובה לשאלה "את מחשבותיו של מי היית רוצה לקרוא" עונה רימר "של כולם" , נראה שניהול אתר היצירות העברי הגדול ברשת, בו אנשים שופכים את קרביהם בפומבי, עשוי לקרב אותו לכך. אגב, לא מפתיע שהאירוע התרבותי שהשפיע עליו הוא הולדת המחשב האישי.

The Supermen של דיויד בואי השפיע עליו יותר מכל והוא היה רוצה לעבוד עם ג'ימי הנדריקס כיוון ש"נראה לי שיש לו תובנה שלי אין". רימר חושב שניתן לשפר את העולם "עם חינוך יותר טוב וקצת האטה במירוץ העכברים", נשים יפות עם חיוך מסויים הן החולשה הגדולה שלו. וכשהחיים קורצים הוא צוחק. טיפשות וחוסר יכולת מביכים אותו, "במיוחד אם הם שלי" הוא מוסיף.

רימר מקווה להיות "בכל מקום" בעוד 10 שנים ויוצא מדעתו כשיש לו רצון לשנות דברים שאין לו שליטה עליהם. הוא היה רוצה לשוטט בעתיד Post Scarcity (תקראו בלינק המצורף) וחושב שהדבר המטופש ביותר שעשה היה כשהעליב אנשים כשהיה שרוי במצב שכרות מתקדם. אז למה לכל הרוחות הוא לא מרוצה מהחיים שלו עכשיו ?

לשאלון עם בועז רימר


 


Be Sociable, Share!
כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים (אין הצבעות)
Loading...

תגובה אחת »

  1. […] הוא העורך הראשי של במה חדשה צילום: מיכל גרוסברג *תוספת: גרסת העורך כתובת דואל:   […]

הוספת תגובה