השאלון The Questionnaire

כתיבה ועריכה: סיני גז By Sinai Gez

קשר

יש לכם רעיונות, המלצות או הצעות לאנשים מעניינים שיענו על השאלון? רוצים להביע את דעתכם, לפרגן, להגיב, אולי אפילו להציע נוסח אחר לשאלון? מפרסמים ? רוצים לפרסם בשאלון ? שילחו מייל:

השאלון

HaSheelon AT gmail.com

Be Sociable, Share!
כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים (1 הצבעות, ממוצע: 5.00 מתוך 5)
Loading...

9 תגובות »

 1. הגיע הזמן
  לרונה קינן!
  ושלומי שבן.
  ועוד כמה, כמובן.

  תגובה

 2. אכן הגיע הזמן לרונה קינן! (וזה גם חרוז) העניין הוא שכבר פניתי מספר פעמים וטרם קיבלתי תשובה ממנה, ואם זה יכול לעזור אז גם מכאן אני יוצא בקריאה נרגשת: "רונה תעשי לי שאלון !" בקשר לשלומי שבן, בהחלט רעיון מצויין , אני אתחיל לעבוד על זה, אם יש הצעות נוספות , אני יותר מאשמח , תודה לך רוני

  תגובה

 3. ממליצה על אביהו סופר מנחה בתכנית "אפקט הפרפר" בערוץ הקבלה – אפיק 66 ב YES.
  http://www.kab.co.il/kabbalah/%D7%90%D7%A4%D7%A7%D7%98-%D7%94%D7%A4%D7%A8%D7%A4%D7%A8

  כותב ומפרסם מאמרים העוסקים באקטואליה, איכות הסביבה, נושאים חברתיים בוערים, מדע פופולרי, רוחניות, מודעות כלל-עולמית וקבלה. בין היתר פרסם מאמרים בפורטלים מובילים כגון NRG, במדור דעות ב Ynet תחת השם "אבירם שדה", אבל גם בפורטלים נישתיים ואיכותיים כמו: אופקים חדשים ובפורומים רבים בחו"ל.
  בעקבות עיסוקו הנרחב במחקר בתחום המודעות והמשבר העולמי שפוקד את כדורנו העגול בשנים האחרונות, הוזמן לשמש כשגריר מטעם ARI – Ashlag Research institute בפורום בינלאומי שמאגד הוגי דעות מכל רחבי העולם. עם חברי הפורום נמנים זוכי פרס נובל, מנהיגים רוחניים ופעילים חברתיים ביניהם: ג'יין גודול, הדלאי למה, פאולו קואלו, מיכאל גורבצ'וב, פרופ' ארווין לאסלו, פיטר גבריאל ואחרים.
  כחלק מתפקידו השתתף בכנסים יוצרים ציוויליזציה חדשה בטוקיו בנובמבר 2005, בפורום המיוחד שהתקיים בארוסה בינואר 2006 והיה אחד ממארגני שולחן הקולות החופשיים שהתקיים בברלין באפריל 2007.

  תגובה

 4. הייתי רוצה לקרוא שאלון עם מיה טבת דיין. השראה לכל אנשי התרבות. בתור סטודנטית שלה היא שינתה את חיי, ואני יודעת שזה נכון גם לגבי אחרים ורבים. לאחרונה היא נעלמה מכתיבת הבלוג שלה ברשימות, קיוויתי למצוא אותה כאן..

  תגובה

 5. שגיב תודה על המייל וגם אני רוצה לענות על השאלון

  תגובה

 6. שלחי לי מייל וגם אני ישלח לך ביושששששששש תודה אז נדבר

  תגובה

 7. ביוש טהנו באתר

  תגובה

 8. שלום סיני,
  חכם מאוד בעיני ליצור אתר כזה.
  בקשה: שיהיה מגניב (זה כבר מגניב) אבל גם עוד תוכן יותר שאלות על יצירתיות, על אמנות, על השקפות עולם. נכון שהפורמט צריך להישאר אלגנטי אבל אולי אפשר להכניס עוד שאלות "גדולות" גם לפורמט הזה.
  תודה!

  תגובה

 9. שלום סיני!
  אני מנהלת ארכיונים ספרותיים של עמוס עוז, אהרן אפלפלד ועוד כמה סופרים מפורסמים (אבידן, אלוני ) אשר נמצאים ב"מכון הקשרים" באוניברסיטת בן גוריון. קראתי את המאמר שלך שהתפרסם ב"מעריב – עסקים 18.04.2010, בנושא ארכיונים,ואשמח שתצרף את הארכיונים הספרותיים אשר נמצאים אצלנו לרשימה נוספת שתכתוב על הנושא.
  כתובת הארכיונים היא: http://cmsprod.bgu.ac.il/Centers/heksherim/archives.

  בברכה,
  נירית

  תגובה

הוספת תגובה