השאלון The Questionnaire

כתיבה ועריכה: סיני גז By Sinai Gez

השאלון עם שרה בנינקסה / מאת: סיני גז

מאת • 18 בינו, 2009 • קטגוריות: אינטרנט, בידור, בלוגרים, הומור, השאלון, השאלון הראשי, טלויזיה, רדיו, שחקנים, תרבות
sara-benincasa
"שלחתי פעם חרא בתוך קופסה לבחור שבגד בחברתי הטובה"

צילום: מתוך אתר האינטרנט של שרה

מה מוציא אותך מדעתך ?
הדחיינות שלי.

מה מצחיק אותך ?
רון ווייט. הוא ידוע בעיקר מה  Blue Collar Comedy Tour שהוא מסע הופעות קומי שמיועד לנוצרים קונסרבטיבים לבנים בדרום המדינה שחושבים שיהודים הם דמויות מקסימות על בסיס האגדה שהם שמעו כל סוף שבוע בכנסייה. בכל מקרה: רון וויט הוא אדיר. הוא הבחור הדרומי החביב עליי. הוא מספר-סיפורים מבריק, הוא חכם, הוא נוגע בנקודות הנכונות וקל לחבב אותו. אשמח להיפגש איתו.

לו היו ניתנות לך שלוש משאלות מה הן היו ?
1 – אני מקווה שכל הדתיים הפסיכים והפונדמנטליסטים יהפכו לעקרים באופן ספונטני, ובמגע של קסם לא יוכלו לאמץ. אני מתכוונת, אני לא רוצה שלאף דתי פסיכי ופונדמנטליסט יהיה קשר עם ילדים. הם מרעילים את היצורים המסכנים. לכם הישראלים יש את האנשים הכי מטורפים מלפחות שלוש דתות שחיים בגבולות שלכם. אתם יודעים עד כמה הפונדמנטליסטים יכולים להיות מטורפים. האם החיים לא יכלוים להיות טובים יותר אם אף אחד מהם לא יכל להביא ילדים לעולם ? בנוסף , מאחר והפונדמנטליסטים הם אלה שיש להם את הכי הרבה ילדים, הרחובות שלנו, הקניונים והתחבורה הציבורית יהיו הרבה פחות עמוסים בלי הצאצאים שלהם. לצערי, אני לא רוצה שאף ממשלה תוכל להתערב בבחירה של אנשים להתרבות. ושוב פעם, הערכים הסופר-ליברלים שלי מונעים ממני לממש את החלום שלי לשלוט בעולם.

2 – אני חושבת שג'וזף גורדון לוויט (צפו בו בבריק ,2005) הוא אחד השחקנים הכי מבריקים בדורנו. הכישרון שלו הוא יוצא דופן. הייתי רוצה לאכול איתו צדפות וצי'פס ולאחר מכן להחליק לו כאפה.

3 – הייתי רוצה לשלם את חוב סיום הלימודים שלי לאוניברסיטת קולומביה. השלמתי את המאסטר שלי שם בזמן שחשבתי שאני הולכת ללמד בבית ספר תיכון לפרנסתי. עכשיו אני חייבת להם משהו כמו 65 אלף דולר. התחת שלי ברשותם פחות או יותר עד גיל 40… אלא אם אני אעשה איזה הון נחמד.  

מהו הדבר המטורף ביותר שעשית ?
שלחתי פעם חרא בתוך קופסה לבחור שבגד בחברתי הטובה. עטפתי את היד שלי בנייר טואלט, אספתי חתיכת חרא וציירתי סמיילי על חתיכת נייר שמראש הדפסתי עליו את המשפט "מחור תחת אחד לאחר". ואז שלחתי את זה אליו. אני חושבת שזה די מבריק, אתה לא ? לא ? אוקיי. אתה צודק.

מה מביך אותך ?
להודות שפעם שלחתי חרא בקופסה לבחור שבגד בחברתי הטובה.

שרה בנינקסה היא קומיקאית אמריקנית. הנה אתר האינטרנט שלה

*תוספת: השאלון עם שרה באנגלית

Be Sociable, Share!
כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים (אין הצבעות)
Loading...
תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

כתיבה ועריכה: סיני גז
צור קשר עם המחבר | כל הרשימות מאת

3 תגובות »

 1. […] Here's the interview in English and here it is in Hebrew. […]

 2. הפחורה פסיכית לגמרי

  תגובה

  אורית Reply:

  SORRY
  הפחורה=הבחורה

  תגובה

הוספת תגובה